wetlina domki

Najlepsza restauracja w Wetlinie

5 (100%) 2 votes

Najlepsze jedzenie w Wetlinie

Witamy. Minęło już ponad 17 lat jak zaczęliśmy pracę w Wetlinie i codziennie budzę się z niecierpliwością na przyjście do pracy. Jako właściciel restauracji mam trzy ważne zadania na mój dzień. Upewniając się, że klienci są zadowoleni, szefowie kuchni naszej Wetlińskiej restauracji są zadowoleni, a lokal wygląda dobrze. “Połonina” to więcej niż restauracja, to mój dom, a każdy, kto przychodzi, jest moim gościem. Mam więc nadzieję, że kiedy się zatrzymasz, przeżyjesz wspaniałe doświadczenie.

 

Wetlina ma najlepszą knajpę

Nasze jedzenie jest dla nas ważne. Wszystkie posiłki przygotowywane są na świeżo, przy użyciu najlepszych bieszczadzkich składników przez wyjątkowych kucharzy. Chcesz czegoś wyjątkowego, po prostu zapytaj. Nasze menu składa się z jedzenia, które ludzie lubią. Więc możesz spróbować umieścić nas w kategorii restauracji, sugerujemy “pyszne” lub może “absolutnie cudowne”.

 

najlepsza restauracja wetlina

Ludzie zwykle zakochują się w naszej zupie pomidorowej. Nasz bieszczadzki pstrąg jest również bardzo doceniany. Nasze steki są porównywane z najlepszymi, jakie można znaleźć w świecie. Makaron z krewetek i białej czekolady jest nie z tego świata. Mamy świetne desery, oczywiście ulubionym jest ciepłe ciasto czekoladowe. Co tydzień umieszczamy promocje, więc dzwoń naprzód, jeśli chcesz się przygotować.

Nie mogę się doczekać, żeby cię poznać.

Magdalena Peszko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *