Noclegi Wetlina – domki, pokoje

5 (100%) 1 vote

Pensjonat Chata Maćka znajduje się w uroczej miejscowości Wetlina – w malowniczej aurze Połoniny Wetlińskiej z uroczym szczytem Smerek. Jest to typowa górska chata pośrodku pięknej łąki pełnej kwiatów od wiosny do jesieni.

 

Noclegi w naszych domkach gwarancją wypoczynku – najlepsze w Wetlinie!

 

Po kolejnym ważnym remoncie, goście mają komfortowe zakwaterowanie z pyszną kuchnią i wspaniałymi widokami z każdego okna. W szczególności pokoje nr 7 i 9 z widokiem na dużą część Wetliny są bardzo pożądane. 7 pokoi z prysznicem i toaletą dostępne są przez cały sezon. Całkowita pojemność turystyczna wynosi 20 miejsc. Nasz pensjonat w Wetlinie ma również dostęp do internetu, a jako dodatkową usługę oferujemy nowo zbudowaną fińską saunę z pokojem wypoczynkowym w stylu jaskini solnej.

 

noclegi w wetlinie

 

Ciągle się rozwijamy, aby zapewnić Wam najlepsze warunki w Bieszczadach

Dla naszych małych gości powstał wydzielony plac zabaw. Podobnie jak całe terytorium Bieszczad, należy również do pobliskich  spokojnych stref Bieszczadzkiego Parku Narodowego. W połączeniu z wysokim standardem wszystkich usług i obiektów sportowych są niezbędne do całorocznego doświadczenia idealnego urlopu lub weekendu.

 

wetlina domki

Share

2 Comments

  1. Ola Stępień Reply

    Najlepsze domki w Wetlinie. Noclegi w tym miejscu to czysta przyjemność. Mili właściciele, którzy chętnie pomagali i doradzali. Na pewno tu jeszcze wrócimy. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *